Heidrun 60 l

Doprava 69 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka ONLINESHOP.cz

Do týdne • 1 varianta% Slevový kód69 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč96 % • 530 recenzíDalší informace

• pěkné zboží
    • dobrá cena
    • naprosto super je rychlost doručení
    • vubec nic, jsem nadšená

jsem maximálně spokojena neboť jsem prádelní koš ten samý mněla objednán 11 dnů u jiného prodejce
    během dlouhé doby jsem 2x volala a vždy mi řekli že brzy bude produkt odeslán,když jsem volala potřetí a nic,objednávku jsem nechala ztornovat a šla ha heuréku hledat stejný koš a našla u vás.
    v pondělí jsem ho objednala a ve středu byl doma
    koupě byla skvělá
    produkt nemá vady žádné je prostě bezvadný
    hodí se do domácnosti s více lidmi
    dřívě jsem mněla 2 podobné produkty ale již starší a nevhodný materiál takže se lámal,nový koš je lehký,dobře se přenáší
    je v levnější cenové kategorii což mi vyhovuje

Výška
58 cm

Máme pro vás řešení! Už vás nebaví, jak všude překáží prádlo, ať už špinavé, vyprané, na žehlení? Znáte to, stále někde leží. Pořiďte si výhodný praktický koš na prádlo! Koš na špinavé prádlo je nezbytný pomocník do každé domácnosti. Koš od prověřeného výrobce Heidrun je dobrou volbou! Dostatečně velký objem 60 l a originální kulatý tvar koše zajistí vždy dostatek prostoru pro vaše špinavé prádlo. Praktické provedení doplňuje omyvatelný materiál polypropylen se speciálními otvory, které zajišťují cirkulaci vzduchu.   Jistě velmi oceníte snadno otevíratelné vrchní víko, které je provedeno také s otvory.   Díky pěknému vzhledu a jemné šedobílé barvě se koš snadno stane vhodným doplňkem vašeho interiéru. Použití koše je samozřejmě variabilní a můžete jej použít také pro uložení různých předmětů, hraček apod.   Proč právě koš HEIDRUN? Praktické kulaté provedení Vrchní víko s otvory Design umožňující cirkulaci vzduchu   Výrobce: HEIDRUN Barva: různé Materiál: polypropylen Objem: 60 l Rozměry: 60 x 44 x 33 cm

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Kvalitnidomacnost.cz